МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување на 1 ТВ
Новак - 7 %

МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување на 1

Достапно за нарачка
DEN 624.00
DEN 580.00
Достапност:

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
МТ-VIKI РКА AV се префрлите на МТ-231 AV овозможува 2 AV видео сигнали споделување на 1 ТВ.
Спецификации име на Производ : РКА / AV Switch Производ големина : 13.5*8.7*3.8 cm Бренд име МТ-VIKI број на Модел : МТ-231 AV Боја : Црна Домување : Метал ВРСКА
ПРИМЕНА
ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА

За производот

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
МТ-231AV
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Мт-Viki
Модел:
МТ-231AV
На текст:
2 РКА порта
Излез:
1 РКА порта
боја:
Црна
домување:
Метал
Вклучете метод:
притиснете копче

Избор на клиент