LEADLEDS Флексибилен USB Светлина Clip-за на Маса Светилка за Читање Книга Светилка За на Лаптоп Компјутер, Десктоп КОМПЈУТЕР Тастатура за Статистика Дома Осветлување

LEADLEDS Флексибилен USB Светлина Clip-за на Маса Светилка за Читање Книга Светилка За на Лаптоп Компјутер, Десктоп КОМПЈУТЕР

Достапно за нарачка
DEN 863.52
Достапност:

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На тенок стап-како дизајн го прави лесно да слајд надолу во ранец или извршување торба, лента со алатки, или ракавица за замрзнување. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Bendable Кабелот 10", змија-како bendable кабелот ви овозможува да се обезбеди Leadleds LED светло околу објекти за полесно позиционирање, што го прави погодно за пишување, читање, пишување, и повеќе. Повеќе Извори на Енергија На Leadleds LED светлината може да биде придвижуван од било достапни PC порта на вашиот лаптоп или DC инвертер. Тоа карактеристики 10 Led диоди кои нерешено само една вати на моќ преку USB порт, кои ви даваат ефикасни светлина код секаде каде што тоа е потребно. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.3 во * Температурата на работа : -5 ~ 50 C * Работна Влажност : 0-70% на Пакет : 5x LED Маса Светилка
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Носат Насекаде високо преносни големината на Leadleds светлина го прави cinch да се носите со вас каде и да одите. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
LEADLEDS Флексибилен USB Светлина Clip-за на Маса Светилка за Читање Книга Светилка За на Лаптоп Компјутер, Десктоп КОМПЈУТЕР Тастатура за Статистика Дома Осветлување
Карактеристика : Leadleds ниска моќност подготви прави usb светилка долга-трајни светлина решение.

За производот

Тип На Објект:
Биро Светилки
Извор На Енергија:
DC
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Leadleds
Материјал:
PP/Пластика
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Карактеристики:
Висок квалитет
Е dimmable:
Yes
Сенка Тип:
Shadeless
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1
Напон:
5V
Тип На Објект:
USB Читање Светлина
Е dimmable:
Yes
Wattage:
1W
Извор На Светлина:
10pcs бела LED
Големина:
45 *2*1cm
Тело Материјал:
ABS,Пластични
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Гаранција:
1 година
боја:
Сина

Избор на клиент