10pcs Autoclavable C Тип Мала Големина на Усна & Образ Ремените Стоматолог Усти Настроената
Новак - 20 %

10pcs Autoclavable C Тип Мала Големина на Усна & Образ Ремените Стоматолог Усти Настроената

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 422.00
Достапност:

Опис на 100% Сосема нов и висок квалитет
Autoclavable Образ Ремените за да помогне да се отвори устата за време на белење или други стоматолошки третман.
2. Чувајте ги вашите усни од било стимулирање.
3. Направени од храна одделение материјал.
4. Тоа може да биде sterilized на висока температура
5. Видови на големина, боја, квантитет се avalible.
6. Тоа може да им помогне на вашиот ја отворите устата пошироко да се избегне стимулирање на лекови пристап на вашите усни. Пакување Листа 10pcs Мала големина
Превозот 1. Цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. 2.Повеќето од нашиот производ е слободен од кина пост воздух mail ,дувна е приближното време на испорака од кина пост.
Ако ви треба добра итно ве молиме изберете ја изразат испорака . засвири е други пратката и за време на испорака : следење На веб-сајт за кина пост воздух mail како што е подолу : www.17track.net/en/ Други , ве Молиме потврдете превозот адреса ќе се даде е полна. Плаќање Ние ќе го прифати alipay ,T/T,Western union, Money gram и други како што е подолу :
Ако имате било какви прашања на плаќање .се чувствуваат слободни да договор со нас . Враќање&Размена Политика Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви понуди одлична по-продажба на услуги .
Ако објектот е дефект и ќе мора да се вратат на тоа, што и нас ќе си дозволи превозот цена половина од половина. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ако пратката изгубени , ние ќе рефундирање на полн со пари откако ќе проверка и потврдување. Повратни информации Вашите повратни информации е многу, многу важно за онлајн продавница, Сите пет ѕвезди на мојот продавачот рејтинзи ќе бидат високо ценети! Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг упатување на други купувачот.
Било каков проблем!Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален/негативна повратна информација.Знаете негативни/неутрален повратни информации ќе му наштети на двете страни,и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.Ние секогаш се трудам да донесе најдобри услугата на купувачи, и Ние секогаш работиме со вас за решавање на евентуални проблеми кои можат да произлезат.

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Стоматолог Усти Настроената
Големина:
Small
Состојка:
C Тип Усна & Образ Ремените
НЕТО-WT.:
200g

Избор на клиент