LVSUN 34W 4 Портен USB Патување Кратен Апарат за полнење За на ipad и ipod, iPhone 6 6s 5s 5c 4 4s, iPad Samsung Галакси S6 S4 MEIZU Мобилен телефон
Новак - 20 %

LVSUN 34W 4 Портен USB Патување Кратен Апарат за полнење За на ipad и ipod, iPhone 6 6s 5s 5c 4 4s, iPad Samsung Галакси S6 S4

Достапно за нарачка
DEN 1007.04
DEN 805.00
Достапност:


Производи карактеристики : 1.34 w 6.8 4 портен usb полнач кој може да се наплатат две групи паметен телефон и две групи таблета во исто време 2.со факултативниот ЕУ/AU/CN/US/велика БРИТАНИЈА/KO кабелот за напојување за вашиот референца 3.високо квалитетен материјал, ABS+КОМПЈУТЕР, висока отпорност на пожар и високи топлина 4.вградени безбедносни заштита како што се во текот на струја,во текот на напон.во текот температура и краток спој заштита Со 34 W 6.8 ЕДЕН излез, LVSUN 4 Портен USB Патување полначот може истовремено да се наплатат 2pc таблети и 2pc паметни телефони во полна брзина. Тоа е лесен за употреба и е компатибилен со двете Apple и Android уреди и повеќето други полнење преку USB уреди. Safe Со над загреана, над-струја, во текот-полнење заштита коло, нашиот автомобил полнач го заштитува вашиот телефон и таблет од никаква штета од нестабилен напон во вагонот го кога полните. Па нека полнење оди себе, само чувајте ги вашите очи на возење. Преносни USB Патување Полначот се многу Подвижни.Можете да го користите дома,и можете да го користите. Во светот Компатибилен ЕУ, САД(САД) KR велика БРИТАНИЈА АУ Plug Опција,Љубезно ве молиме да ни кажете го приклучокот што треба. Популарната Компатибилни Модели (Полнење кабел не е предвидено, ве молиме да го користите вашиот уред е оригинална кабел) : За Apple : i Phone 6 Плус, 6, 5 S 5 C 5 4 S 4 3 GS; Сите падовите и i Pods (сите од нив) @1А да 2.4 Макс Андроид Телефони : За Samsung Галакси S5 S4 S2 S3, Galaxy Note 4 3 2, Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 7 И Nexus 10, за полнење За Motorola Droid RAZR MAXX, HTC One X V S; Сите Android модели 1.За да го 2.4 Макс Други Уреди : За GPS, За PSP /. 0.5 да 2.4 Макс
Компатибилен со : за MP3,мобилни телефони,дигитални камери,camcorders и други поврзани уреди со стандарден USB излез. За цената : Нашата цена е врз основа на нашите квалификувани производи и искрена услуги, и тоа беше внимателно пресметува и ни остава ограничен профит. Меѓутоа, ние би сакале да ви понудиме некои попусти на најголемиот дел наредби. Превозот : Ние нудиме многу видови на пратката до речиси земји. Ние нудиме видови на стандардни превозот, ве молиме овозможи 19-25 дена или подолго време за испорака, како и предметите ќе бидат проверени од страна на обичај. Контакт со нас на : не се најде на вашиот модел, потврди компатибилноста или било какви прашања во врска со нашите производи и нашите услуги, ве молиме не двоумете се да контактирате со кликнете на "Разговор со мене сега". Ако ние се offline, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе одговор на момент да го види. Ви благодариме повторно за вашиот biding.

За производот

Употреба:
Стандардна Батерија
Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Број На Модел На:
LS-4UD-03
Пакет:
Пакет 1
Интелигентни Полнење:
Yes
Батеријата Број:
4
Бренд Име:
LVSUN
екран:
No
Пакет:
No
боја:
Бела
Употреба:
USB полнач

Избор на клиент