Нова Мода Едноставен дизајн Модерно Романтичен стил Пластични Имитација Бисер Цвет Жените Накит Tassels Долги ѓердани
Новак - 35 %

Нова Мода Едноставен дизајн Модерно Романтичен стил Пластични Имитација Бисер Цвет Жените Накит Tassels Долги ѓердани

Достапно за нарачка
DEN 216.48
DEN 141.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Pendant Големина:
12CM
Број На Модел На:
N/A
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
N/A

Избор на клиент