HI-Q вештачки жолта calla лили свадба цвеќиња невестата / младоженецот свадба corsages Groomsmen гости boutonniere бесплатен превозот
Новак - 25 %

HI-Q вештачки жолта calla лили свадба цвеќиња невестата / младоженецот свадба corsages Groomsmen гости boutonniere бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 426.24
DEN 320.00
Достапност:


Ново ! вештачки жолта calla лили свадба цвеќиња невестата / младоженецот свадба corsages Groomsmen гости boutonniere бесплатен превозот
100% висок квалитет и висока симулација свадба corsages / boutonnieres !!!
Corsage големина : околу 9 X12cm
Вештачки calla лили и мали бобинки се вистински допир предмети , како вистински .
Превозот Услови 1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. 2. Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 60 работни денови на светот. e-Пакет : 10-25 дена . Експрес : 5-10 дена.(ЕМС 10 -20 дена) 3. Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. 4. Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без контакт. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Наплата & Се Враќа & Испраќање 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. 3. Ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас. Повратни информации Доколку вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. Имаат убав ден, ви благодариме.

За производот

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
ЧАБИ ДЕТЕ
Цвет Стил:
Цвет Букет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ДД-WF97-1
Материјал:
PU
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Точка име :
жолта calla лили свадба corsage цвеќиња
Пакет Содржина:
свадба corsage
Употреба:
свадба партија
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Избор на клиент