18/20/22MM Луксузни Златна Нерѓосувачки Челик Види Бенд Мажите Машки Часовници Замена види Рака со Пати во текот затворач GD0360
Новак - 10 %

18/20/22MM Луксузни Златна Нерѓосувачки Челик Види Бенд Мажите Машки Часовници Замена види Рака со Пати во текот затворач GD0360

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 172.00
Достапност:

Карактеристики на производот : 100% Бенд Нови и Високо Квалитетен Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тока Тип : Пати во текот затворач Бенд Боја : Златна Бенд Должина : Околу 17 см Бенд Ширина : 18/20/22mm Пакет Содржина : 1 * Види Бенд 2 * Пролет Барови

За производот

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
GD011022
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Должина:
околу 17 cm

Избор на клиент