500pcs Алуминиумска Фолија Помине Уметност Впие Исклучување Акрилик Смена Гел лак лак Отстранување Помине Уметност Алатки Шминка Алатка Manucure
Новак - 25 %

500pcs Алуминиумска Фолија Помине Уметност Впие Исклучување Акрилик Смена Гел лак лак Отстранување Помине Уметност Алатки Шминка

Достапно за нарачка
DEN 876.96
DEN 658.00
Достапност:


500pcs Алуминиумска Фолија Помине Уметност Впие Исклучување Акрилик Смена Гел лак лак Отстранување Помине Уметност Алатки Шминка Алатка Manucurel
Карактеристики -1 Отстраните фолија себе содржи памучна подлога -2 Прелива мала количина на Ноктите производ смена на подлога -3 Бидете сигурни дека подлога целосно ги покрива ноктот -4 фолија околу раката цврсто, така што рампа е цврсто покривање на и допирање на ноктот -5 Оставете го во место за 10-12 минути -6 Внимателно да се отстрани фолија од прст -7 се Провери да се види дали гел или акрил производ е излетаат на ноктите . ако е така, отстранување на фолија и подлога од ноктите Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 5 X 100 PC Помине Впие Исклучување на Гелови
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола ,ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, l et се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Дестинација
Прибл. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Б. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

За производот

Тип На Објект:
Лак Смена
Бренд Име:
efero
НЕТО-WT.:
40g
Број На Модел На:
Други
Состојка:
Алуминиум
Тип:
Soaker Капи
Количина:
100pcs

Избор на клиент