CRESTGOLF Нови Двојно Страни Месинг Жици + Најлон Голф Клуб Четка Ритам Почиста Комплет Putter Чистење Наежвам Почиста Круг Глава
Новак - 9 %

CRESTGOLF Нови Двојно Страни Месинг Жици + Најлон Голф Клуб Четка Ритам Почиста Комплет Putter Чистење Наежвам Почиста Круг

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 393.00
Достапност:


CRESTGOLF Нови Двојно Страни Месинг Жици + Најлон Голф Клуб Четка Ритам Почиста Комплет Putter Чистење Наежвам Почиста Круг Глава
Материјал : месинг жица+најлон+пластика
Боја : црна
Пакет : 1 пар во кеса
Карактеристики :
1.Беспомошна месинг влакната за чистење на сите клубови
2.Со клуч синџир се поврзани со него
3.Густа пластика пролет натоварени snap помогне да се задржи клубови на нечистотија и трева
4.Најдобриот дел за оваа четка е мека месинг што го задржува вашиот клубови од тоа да биде изгребани
5.Snap може да се закачите на било каде на вашата торба секогаш имајќи го на дофат на вашиот клуб
6.Се користи за чистење brassie, голф глави, топче за голф и чевли

За производот

Бренд Име:
CRESTGOLF
Изведени Серија:
Голф Материјали
Тип:
голф клубот четка

Избор на клиент