SSEA Сосема Нов RU Тастатурата за ACER eMachines E730 G443 G640 E730G E730Z G443G E730ZG E732 G640G лаптоп руската Тастатура
Новак - 5 %

SSEA Сосема Нов RU Тастатурата за ACER eMachines E730 G443 G640 E730G E730Z G443G E730ZG E732 G640G лаптоп руската Тастатура

Достапно за нарачка
DEN 748.80
DEN 711.00
Достапност:


Состојба : Нова
3 Месеци Гаранција
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

За производот

Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
E730 G443 G640 E730G E730Z G443G E730ZG E732
Бренд Име:
SSEA

Избор на клиент