COXO Нови Стоматолошки C-ПУМА LED Четка-помалку Micromotor стоматолошки електричен мотор DEASIN 2018
Новак - 5 %

COXO Нови Стоматолошки C-ПУМА LED Четка-помалку Micromotor стоматолошки електричен мотор DEASIN 2018

Достапно за нарачка
DEN 29269.92
DEN 27806.00
Достапност:

Опис На Нова Генерација на технологија brushless micromotor Предности : Совршен баланс, ultra light, мини големина Замор слободни по долго време користење, моќни функции, со LED осветлување. Едноставна оперативен систем Поврзете на стоматолошки единица на C-Пума со 4 дупки цевки, го користите подножјето на возилото за контрола на електричен мотор. Новата Генерација на технологија micromotor C-Пума Според различни третмани и различни насадни инструменти, брзината може да се прилагоди од 100-200,000 вртежи/мин. Компактен и практичен, висок вртежен момент Ергономски дизајниран за должина и тежина во голема мера се намали на замор од долгиот пат работа, моторот може да се sterilized. Technial 1. Моќност : 120 W 2. LED Максимална 25000 LUX вртежен момент излез : 3.5 Н. 3 cm. Јачина на звук : 29*23*11cm 4. Тежина : 2.3 KG

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
како-167
Бренд Име:
DEASIN
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
2kg
НЕТО-WT.:
2000g

Избор на клиент