1pc DC 12V LED Дисплеј Дигитални Одложување Тајмер Контрола Switch Модул на PLC Автоматизација
Новак - 16 %

1pc DC 12V LED Дисплеј Дигитални Одложување Тајмер Контрола Switch Модул на PLC Автоматизација

Достапно за нарачка
DEN 207.36
DEN 174.00
Достапност:

Или моќ опрема за работа веднаш, доцнењето, автоматски се прекинува Овој производ е нов дигитален LED одбројување екранот 12v одложување модул модул.9 секунди, од 0 до 9999 секунди, од 0 до 9999 минути Зголеми на енергија-заштеда на карактеристики, на копчето за вклучување, трајна моќ Живот : "10 милиони пати Работна температура : -40 ~ 85'C Оперативен Режим Избор : Кога е вклучен, долго притиснете K1 2 секунди подоцна внесете избор функција на владата, P1-1 ~ P1-3 изборен; Долго притиснете К2 затвора на дигитален дисплеј. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Производите може да го поставите времето на чекање, притиснете "set" копчиња. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.Врз основа на досегашното искуство.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Енергија, опрема за одлагање некое време пред моќ работа до отстранувате.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.01% по вториот, одложување од 0-99 секунди , ПРЕДВОДЕНА промени по секунди широк спектар на производи може да се користи во многу области производи се работи за ниска моќност на чекање, притиснете го левото копче за да го исклучите дигитален дисплеј или да почнат да се покаже Производи со висок тековната влезен напон регулаторот чип , со opto -изолирани излез , зголемено анти-притискање способност и обезбеди стабилност на Зголемување на понудата анти-обратна функција Напон : DC Напон 12 V Влезови и излези се opto-изолирани, зголемено анти-притискање способност Моќ : Quiescent Струја : 20m A Работат на струјата : 50m A Обезбеди стабилност, индустриски одделение кола, класа САЛАДИН Оперативен напон : 10 ~ 16 V (ако другите се движи може да се прилагоди) По поставување на параметрите на моќта може да никогаш не се сеќавам Време : 0 да 999. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). По поставување, моќ-up поставување вредност е претходна поставување задоцнување на времето како што го постави последното време (моќ-надолу мемориска функција) Производи се прецизност задоцнување, грешка 0. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Тоа може да се широко се со различни контрола switch места. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.

За производот

Бренд Име:
Shanwen
Теорија:
Временско Реле
Број На Модел На:
видете информации
Извор На Енергија:
DC
Заштита На Функција:
видете информации
Контакт Оптоварување:
видете информации
Употреба:
видете информации
Напон:
see information

Избор на клиент