Yueyue Sugarcraft Spidermum торта чипка stencils торта декорирање алатки торта мувла свадба декорација торта фондан алатки
Новак - 15 %

Yueyue Sugarcraft Spidermum торта чипка stencils торта декорирање алатки торта мувла свадба декорација торта фондан алатки

Достапно за нарачка
DEN 338.40
DEN 288.00
Достапност:

Почитувани купувачи, имаме dealed со спакуван и сега, ве молам, не грижете се да се купи stencils сега, ви благодариме! Опис на Материјалот : Храна одделение пластични Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Функција : мека Големина : 12.5 см висок од 40cm широк
Clasfffsic alpabet капитал силикони c ke мувла фондан мувла торта декорирање tojjjjgccccgggs чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware kitch

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
CK-S018
Бренд Име:
Yueyue Sugarcraft
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
SGS/LFGB
Материјал:
храна одделение
Големина:
1425cm high by 40cm wide

Избор на клиент