Моден илузија измамници 1 пар 10мм Нерѓосувачки Челик природен камен оригинални создадени камен пирсинг лажни приклучоци

Моден илузија измамници 1 пар 10мм Нерѓосувачки Челик природен камен оригинални создадени камен пирсинг лажни приклучоци

Достапно за нарачка
DEN 191.52
Достапност:


*Детали
1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик
2. пакување : 1 Пар/многу
3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници,lllusion пирсинг
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.стил : природен камен
8. вратило големина на : 1.2*6*10/10мм
9.бои : pls се погледне на слики
10.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.испорака време : 7-15days
12.Голем за да може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
F-P-111
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
pls се погледне на слики
Стил:
природен камен
materical:
хируршки нерѓосувачки челик
Големина:
1.2*6*10/10мм
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Избор на клиент