14 лист/многу јапонски нов стил помине уметност долго лента злато сребро печат налепници
Новак - 8 %

14 лист/многу јапонски нов стил помине уметност долго лента злато сребро печат налепници

Достапно за нарачка
DEN 243.36
DEN 224.00
Достапност:

Изненадување!!! кога цел износ достигне $5, ние ќе ви испратиме малку подарок!Тоа е бесплатно!!! ако количината е голема, pls контакт со мене, ние ќе ви ги даде голем попуст. Што ви се waitting за!!! Купите повеќе од $5, ќе испрати побрзо породување. можете брзо да ја прими стоката (сите производи се достапни!) торба торба торба торба
answer : ___________________________ note :
ако ви се допаѓа кои дизајн,можете да оставите порака за нас.

За производот

боја:
микс 14 дизајн
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Материјал:
домашно милениче
Големина:
long
Количина:
14Pcs/Многу
Бренд Име:
TSZS
Број На Модел На:
TZ-15
Стил:
долго лента
квалитет:
A-одделение
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.

Избор на клиент