5PCS Длабоко морето Риболов Метал Jigging Jigbait Лажица Намамат лажица Кука мамки 60g

5PCS Длабоко морето Риболов Метал Jigging Jigbait Лажица Намамат лажица Кука мамки 60g

Достапно за нарачка
DEN 767.52
Достапност:


пакет се вклучени 5 PCS лажица.
Боја ќе испрати случаен избор.
(таму е се уште имаат 30g, 40g, 60g, 80g, 100g, парче мамка за продаде во мојата продавница, но со различна цена, ако сакате, можете да ги пратите мојот акции за купувањето)
Големина(должина е за лажица само, без должина на кука) :
ако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека ние превозот во 48 часа откако ќе се плати. ако вашата цел е повеќе од 2 KG, ве молиме да се поврзете со нас на бродот на објектот од страна на EMS или DHL. Објектот испратени од Пекинг, овој е превозот време за мали цел, Обично тоа ќе потрае 10~20 работни дена за вас : Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 9% 50% 21% 13% 7% Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 23% 50% 13% 8% 6% Франција го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Германија го Оценувате (точка пристигна) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 44% 35% 18% 3% Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 25% 50% 14% 9.5%

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
парче
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Tittackfishing
Број На Модел На:
лажица
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
weigth:
80g
is_customized:
Yes

Избор на клиент