Гитара Музички Уметнички Сапун Мувла DIY Силиконски Калап Сапун 3D Силиконски Калапи за Сапун

Гитара Музички Уметнички Сапун Мувла DIY Силиконски Калап Сапун 3D Силиконски Калапи за Сапун

Достапно за нарачка
DEN 556.80
Достапност:


Спецификација :
Материјал : 100% храна одделение силиконски каучук
Тежина на готови сапун : 100g
Тежина на сапун мувла : 130 грама
Големина на готови сапун : 99*42*26 мм
Боја : розева

За производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
Број На Модел На:
GC011
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
is_customized:
Yes
боја:
Пинк
Големина на готови сапун:
99*42*26 мм
тежина на готови сапун :
100 Грама

Избор на клиент