FSYLX 50W 8000lm H16 5202 PSX24 H1 H7 H8 H9 H11 9005 9006 Автомобил LED Светлата headlamp сијалица 5202 H16 LED светилки drl светла за магла

FSYLX 50W 8000lm H16 5202 PSX24 H1 H7 H8 H9 H11 9005 9006 Автомобил LED Светлата headlamp сијалица 5202 H16 LED светилки drl

Достапно за нарачка
DEN 1505.28
Достапност:

FSYLX 50 W 8000lm H16 5202 PSX24 PSX26 W H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006 H27 880 881 Автомобил LED Светла светла сијалица 5202 H16 Автомобил LED светилки drl за магла светла сијалица xenon 6000 K белата 1set/многу бесплатен превозот! Нема потреба Баласт, Нема потреба Фан. СИТЕ-ВО-ЕДНО, САМО PLUG AND PLAY, МОЖЕ да се заштеди ЕНЕРГИЈА, ЗАШТИТА на ВАШИОТ АВТОМОБИЛ МОЌ (СВЕТЛО КАКО КРИЕШЕ ДЕТЕ, НО ПОБЕЗБЕДЕН ОД HID ) Параметар на сите-во-едно LED светлата за полнење : име на Производ : 50 W 8000lm H16 5202 LED светлата за полнење (сите во еден) Грло : Модел H16 (ЕВРА) = 5202 .H1 H3 H7 H11 H8 H9 H10 880 881 PSX24 W влезна Моќност : L/25 W, H/25 W, 50 W по собата. Оперативен Напон : DC9 V-32 V Лумен : L/4000 LM, H/4000 LM, 8000lm по поставите Извор на Светлина Модел : Seoul CSP LED Чип. Температура на бојата : 6000 K Топлина Дисипација теоретска настава : авијација алуминиум 6063 Топлина Дисипација : Црвена Бакар+ Авијација Алуминиум Оперативни живот : повеќе од 30.000 часа Оперативен Температура : -40 C~+80 C Возило Апликација : Универзална Боја Температура : 6000 K како бел ден Бел Зрак Агол : 360 Агол Состојба : 100% Интегриран дизајн, Plug & Play И IP65 Водоотпорен. Пакетот вклучува : Една set = 2 pc * LED светла сијалица (сите во еден). Модел H16 (ЕВРА) =5202 H1 H3 H7 H11 H8 H9 H10 880 881 PSX24 W. за вашиот избор. Слики од 50 W H16 (ЕУ) 5202 LED светлата сијалица : FSYLX 50 W 8000lm H16 5202 PSX24 H1 H7 H8 H9 H11 9005 9006 Автомобил LED Светлата headlamp сијалица 5202 H16 LED светилки drl за магла светла за Плаќање : Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T/T, Western Union, итн,кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика. Превозот : Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата. Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни дена увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот. ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress гласник на Продажбата Услови : Сите точка носи 12 месеци гаранција. Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него. Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена. Повратни информации : Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас. Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !
Безжичен Телефон СТАН Контрола на Автомобил RGB LED Внатрешни работи Светлина Светилка Лента Декоративни Атмосфера Светлата ленти
FSYLX 50 W 8000lm H16 5202 PSX24 PSX26 W H7 H8 H9 H11 9005 9006 Автомобил LED Светла светла сијалица 5202 H16 Автомобил LED светилки drl магла headli

За производот

Емитуваат Боја:
Бела
Тип Socket:
H10, H8, H9, H1, H11, H3, H7, 5202, H27/881, H27/880, 9005/HB3, PSX24W, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
FSYLX
Wattage:
50W
Лер Зрак Тип:
Комбо
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
за AUDI TT Q3 П5 Q7 R8 A1 A3 A4 A4L А5 А6 A6L A7 A8
Автомобил Марка:
за BMW за АУДИ за Мерцедес за Nissan
Чип Собранието Тип:
CSP
Име На Модел:
50W H1 H3 H7 H16 5202 LED светлата за магла светлина комплет
LED чип:
со SeoulCSP LED чип
Напон:
DC 9-32V
Чашката на LED сијалица:
H16 5202, PSX24 H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006 H27 880 881
моќност:
50W/set, 25W/ сијалица
Зрак Агол:
360 Агол 5202 H16 Надворешни Фарови
клучни зборови:
H1 H3 H7 5202 LED светлата комплет 880 881 LED headlamp магла светлина
Прозрачна:
8000lm/set, 4000lm/сијалица.
Карактеристики на LED светлата за полнење:
Fanless,Водоотпорен
Употреба:
H16 Автомобил LED светла светла /H27 H11 LED магла светлина комплет

Избор на клиент