100pcs/многу Секојдневна Употреба Пластични Pry Бар Отворањето Поправка Алатки Крстот се Справи Директно Главата за iPhone, iPad HTC Мобилен Телефон Таблет КОМПЈУТЕР
Новак - 5 %

100pcs/многу Секојдневна Употреба Пластични Pry Бар Отворањето Поправка Алатки Крстот се Справи Директно Главата за iPhone, iPad

Достапно за нарачка
DEN 714.24
DEN 679.00
Достапност:


100pcs/многу Секојдневна Употреба Пластични Pry Бар Отворањето Поправка Алатки Крстот се Справи Директно Главата за i Phone, i Pad HTC Мобилен Телефон Таблет КОМПЈУТЕР
Забелешка : Ние сме поправка алатки manufactory,ако треба слика без жиг или за промет на големо цена за овие алатки,ве молиме да ни остави порака, ви благодариме!

За производот

Број На Модел На:
008
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Име:
Поправка/отворањето алатки
Користат За:
iPhone, iPad HTC Мобилен Телефон Таблет КОМПЈУТЕР
оригиналниот:
Кина
во парк:
Yes

Избор на клиент