2 ПАРЧИЊА/Многу Високо Квалитетни Звучници Рог 3W 4R Дијаметар 4CM Мини Засилувач Гумена Заптивка Звучникот Труба

2 ПАРЧИЊА/Многу Високо Квалитетни Звучници Рог 3W 4R Дијаметар 4CM Мини Засилувач Гумена Заптивка Звучникот Труба

Достапно за нарачка
DEN 120.00
Достапност:


Спецификации : максимален дијаметар 4 CM
Магнет позиција 2,2 СМ
Дебелина 2 CM
Тип : Електрични (калем) за употреба : Ап
Облик : тркалезна состав : слободен
Номинална моќност : 3 (W) номинална отпорност : 4 (Ohm)
Зачестеност одговор : 170 (k Hz) точка : сите
Осетливост : 100 (d B/W) бучава размер : 1 (d B)
Хармонично нарушување : 1 (ТДМ%)
Пакет листата : 2 x Говорникот Рог 3 W 4 R Дијаметар 4 CM
магацин

За производот

Бренд Име:
DIKAVS
Тип:
говорникот
Број На Модел На:
3W 4R
is_customized:
Yes

Избор на клиент