Автомобил Налепница Decal Брада Прекрасна Смешно JDM Hellaflush Рефлексивни Винил 2 Бои Подесување Авто Мото Автомобил Стил Додатоци

Автомобил Налепница Decal Брада Прекрасна Смешно JDM Hellaflush Рефлексивни Винил 2 Бои Подесување Авто Мото Автомобил Стил Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 143.52
Достапност:

За време разлика причина, ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви Благодариме !
За Повратни информации Доколку не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве Молиме оставете ни 5 Ѕвезди Повратни информации. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Политика на враќање Ние обезбедуваме 7 дена политика на враќање. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака, Па поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака. Флип decal над заедно оваа зглоб. Оставете да се исуши. Decals лесно ќе се придржуваат до било каква мазна површина. Секогаш оставете 5 Ѕвезди Повратна информација до сите наши клиенти. Оваа decal е направен со Рефлексивни Винил.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Alipay. Сега укинување на крајот на трансфер слој (наспроти зглоб) со една рака, додека со користење на картичката или squeegee со другата рака за бришење на decal цврсто на вашата површина.
Се применуваат
Ставете ја вашата decal на прозорецот. (Само на винил и јасно пренесување слој треба да остане). Ние може да обезбеди Кина Пост / e Packet / Хонгконг Пост / Сингапур Пост / DHL / EMS / Федекс за превозот.
Мали Decal Инсталација
Ова може да биде направено од страна на отстранување на поддршка слој, а потоа одржување на пренос и винил слоеви со двете раце држи вашиот decal на вашиот посакуваното место, а потоа по триење над неа со картичка или squeegee, отстранете трансфер слој. Answer : ___________________________ Note : Црна е, не рефлексивни боја !
Детали за производот Големина : прибл. Од Возило Тело
Користете пластична razorblade или scraper, така што не ја гребете вашиот јасно грб. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да го напушти 3 Ѕвезди или 1-2 Ѕвезди Повратни информации, 3 Ѕвезди или 1-2 Ѕвезди Повратни информации не го реши било основните прашања кои можеби се доживува како купувачот. Ве молиме Имајте во предвид : објектот цена или превозот цената не вклучува давачки или локалните даноци или било која друга увоз такси. Водоотпорен и исклучително водоотпорна. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точна пред да плаќаат.
Отстранете
Сега го отстраните јасно трансфер слој со пилинг го почнувајќи од аголот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку Ali Express порака или e-mail. Внимателно излупете исклучување на подлога од хартија целосно. (Само на винил decal треба да остане).15cm Боја : црна, сребрена Состојба : 100% сосема нов Пакет на услуги, вклучувајќи : 1 налепница цената е само за 1 налепница
Производ Чиста Инсталација
Ги чисти прозорецот или површина ќе се применуваат на decal да се со релативно почист.
Контактирајте со Нас, Ние сме многу среќни да се реши вашиот проблем на нашите објекти. Сите наши автомобил decals се направени на removeable (не repositionable) висок квалитет сјајни винил. Еко-пријателски и само лепило винил материјал. Совети : За тврдоглаво заглавени винил, топлина благо со топлина пиштол или фен за коса, а потоа ги користат над методи. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоците. Компјутер умре сече. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. За било какви причини не сте задоволни, ве Молиме вратете го објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Сите што треба да остане на вашиот површина се умре-намалување на автомобил decal.
Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Alipay, Кредитна Картичка, Web Money, TT, Western Union, Qiwi Паричник, Boleto, Sofort Банкарство.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
JustCool
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Име На Модел:
MSCTBD15W
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Врвен Квалитет На Мисловните Винил
Стил:
Автомобил Стил

Избор на клиент