компјутери/set Авто Греење Турмалин Магнетни Вратот и Половината Коленото Топлина Терапија Поставите Поддршка Заврши Појас се Подготвуваат за Здравствена Заштита
Новак - 21 %

компјутери/set Авто Греење Турмалин Магнетни Вратот и Половината Коленото Топлина Терапија Поставите Поддршка Заврши Појас се

Достапно за нарачка
DEN 573.12
DEN 453.00
Достапност:


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Турмалин е широко познат да им помогне на ублажување на стресот, намалување на воспалението, да се подобри циркулацијата, го зајакне имуниот систем на телото, па дури и се зголеми за ментално будноста. Тоа, исто така, има detoxifying ефект на органи и ткива.
Висок еластичен појас, мека високи кожа крпа, добро еластична, носат удобно, ставете и фирма, changeless форма
Ослободување далеку инфрацрвени бранови со должина на micron, за да се намали напнатоста, активно обезбедување и подобрување на микроциркулацијата на човечкото тело
Ослободување anion за да се прочисти крвта,да активни клетки и да се промовира балансирање на Телото PH
Може да се заштити вашиот врат, половината и колената.
Заштита на грлото на матката, рамо и на ' рбетот воспаление, болка во вратот, трнење и други симптоми.
Спецификации :
Материјал : Магнети на плетени ткаенини
Боја : Црна
Kneepad Големина : 15 * 20cm
Половината Појас Големина : 77-90 * 35cm
Вратот Појас Големина : 45 * 10см
Нето тежина : 370g
Пакување Вклучува :
1 * 3pcs Авто Греење Турмалин Магнетни Вратот и Половината Коленото Топлина Терапија за Поддршка на Појас

За производот

Број На Модел На:
ZE560000
Возраст:
Возрасни
Материјал:
Магнети на плетени ткаенини
Бренд Име:
TSAI

Избор на клиент