50pcs 12mm WS2811 led пиксели модул IP68 водоотпорен DC5V полна боја RGB string божиќ LED светло Addressable како ucs1903 WS2801
Новак - 10 %

50pcs 12mm WS2811 led пиксели модул IP68 водоотпорен DC5V полна боја RGB string божиќ LED светло Addressable како ucs1903 WS2801

Достапно за нарачка
DEN 895.68
DEN 806.00
Достапност:

Заштедите на превозот и safter на испорака. Време на испорака : Од воздухопловната : 2-3 недели да АЗИЈА, Западот ЕВРА, и Северна Америка. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

За производот

Тип На Објект:
LED Модули
Должина:
WS2811 LED PIXEL MODULE
Бренд Име:
ledbluebell
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Ширина:
LED pixel
Висина:
предводени од модулот
Број На Модел На:
LED Модули
Карактеристики:
одлично за diy проект
Напон:
5v
боја:
Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Прилагодена:
Yes
Карактеристики:
Полна Боја
пиксели, led:
ws2811 пиксели модул
Водоотпорен:
IP68
led светилка:
ws2811 круг
12mm rgb лента:
DC5V
50PCS String:
led string
T1000S контролер:
ws2801

Избор на клиент