година нови голем пустината дигитални маскирна воена чевли дише екстра големи димензии мажи и момчиња size36~46

година нови голем пустината дигитални маскирна воена чевли дише екстра големи димензии мажи и момчиња size36~46

Достапно за нарачка
DEN 1578.24
Достапност:


За производот

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Деца
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Пол:
Момчиња
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Лето
Горниот Материјал:
Крава Сплит

Избор на клиент