Бренд Машки Дише Бикини Краток Долна Облека Мека Торбичка Мини Кратко

Бренд Машки Дише Бикини Краток Долна Облека Мека Торбичка Мини Кратко

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:


Се врати и враќање :
1.
Гаранција :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.54 СМ)
Големина(Азија големина)
М
L
XL
Половината
CM
66~76
70~80
74~84
инч
26~30
27~31
29~33
Големината е Азија Големина, ве Молиме изберете ја вашата правото големина и боја.
Превозот :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
* Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
* Материјал : 90%Polyamid+ 10%Elasthanne
* Количина : 1*Долна Облека
* Боја : Црна / Виолетова / Бела / Темно Сива/ Жолта / Сива(Како слики show)
* Големина : M / L / XL
Големина на Табелата ( 1 инч=2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме игнорира големина ознака на камшик, како што е во Азија големина. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Личното име што се користи за "Од" на бродот етикета Испраќаат во обична поместена (необележани) плик Приватни листата, па никој не ќе знаат што сте го купиле Приватност работи, само да знаете што се во пакетот!
*Опис : Ниско-ориз & Здив Дупки дизајн , Дише & Удобно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
*ние препорачуваме да нарачате големина нагоре. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
*големина избор за оваа аукција е во НАС стандардна големина. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

За производот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Полиестер,Полиестер Мешавини,Spandex
Број На Модел На:
LE896
is_customized:
Yes

Избор на клиент