10yards Сатен ткаенина, свадба, свадба, поставата ткаенина, костим да се шие, еластична ткаенина 206color во акции трговија на големо

10yards Сатен ткаенина, свадба, свадба, поставата ткаенина, костим да се шие, еластична ткаенина 206color во акции трговија на

Достапно за нарачка
DEN 2784.00
Достапност:

килограм Широк : 150cm Должина : 10yards Материјал : 97% полиестер + 3% spandex Тежина : 135g/метар Ако сакате други бои.ве молиме слободно контактирајте со нас. Мини цел е 10yards по боја.

За производот

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, друга боја
Функција:
Дише
Бренд Име:
ywleiao
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
Сатенски ткаенина
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Состав и содржина:
97% полиестер + 3% spandex
Тежина:
80 (g / m)
Ширина:
150cm
ткаат:
обичен ткаат
Боење и Завршна:
Боење

Избор на клиент