shineray xy400gy 400cc х5 мотоцикл филтер за воздух почиста

shineray xy400gy 400cc х5 мотоцикл филтер за воздух почиста

Достапно за нарачка
DEN 316.80
Достапност:

детали за производот

За производот

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Бренд Име:
KOOL БУМ
Објектот Тежина:
0.34kg
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
shineary

Избор на клиент