12V Автомобил Сина LED Светло се Префрлите на Автомобили Замена 2 Начин за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Притисни Копче на Лентата за Префрлање Lightbar за Тојота Авто Додато?
Новак - 25 %

12V Автомобил Сина LED Светло се Префрлите на Автомобили Замена 2 Начин за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Притисни Копче на Лентата

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 176.00
Достапност:


Специфики :
Материјал : Пластика
Напон : DC 12 V
LED светла Боја : Сина
Број на светлината : 2 LED Светло
Случај боја : Црна
Димензија : Како се покаже слика
Обрасци(тип) : LED Светло Бар, Обратна светлина, Возење светлина, Место светло, Зомби светлина, Задни светла, Магла светлина, Крик моќ
Количина : 1 компјутер
Вклучете Операција : НА-ОФ
Лесна инсталација.
Ласерски гравирани за висока отпорност на абење.
Fitment : Одговара за
за ТОЈОТА/LANDCRUISER 100 СЕРИЈА 1998-2007
за ТОЈОТА/LANDCRUISER 75,76,78,79 СЕРИЈА
за ТОЈОТА/HILUX 2005-2014
за ТОЈОТА/PRADO 120 СЕРИЈА 2003-2009
за ТОЈОТА/FJ CRUISER
за ТОЈОТА/HIACE
1 x LED Светло Бар Префрлате
1 x Конекција и инсталации
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Land Cruiser-Година:
2006,2004,2000,2002,2005,2007,1999,2003,2001,1998
Објектот Ширина:
2.8inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
45kg
Бренд Име:
VODOOL
Тип На Објект:
Прекинувачи
Специјални Функции:
Ласерски гравирани за висока отпорност на абење
Објектот Должина:
5.9inch
Тојота Модел:
Land Cruiser
Година:
2018
Објектот Висина:
1.68inch
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
led лента префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Напон:
DC 12V
LED светла боја:
Сина
број на светлината :
2 LED светло
случај боја:
Црна
Вклучете Операција:
ON-OFF
Објектот:
led светло бар префрлате
реден број:
106585

Избор на клиент