Кина Стил Страна Се Насликани На Ѕид Уметност Современ Дом Апстракт Маслото На Платно Прекрасен Пејзаж Ѕид Слики За Дневна Соба
Новак - 20 %

Кина Стил Страна Се Насликани На Ѕид Уметност Современ Дом Апстракт Маслото На Платно Прекрасен Пејзаж Ѕид Слики За Дневна Соба

Достапно за нарачка
DEN 2352.00
DEN 1882.00
Достапност:


Кина Стил Страна Се Насликани На Ѕид Уметност Современ Дом Апстракт Маслото На Платно Прекрасен Пејзаж Ѕид Слики За Дневна Соба
Опис на ставки :
Ова е вистинска рака насликани маслото на платно
*100% Рака Насликани од страна на еден Сликар.
*Ова НЕ е печатење на постер или трансфер.
*фотографијата е еднаков на платното што ги продаваат
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и.
Добредојдовте на Barocco продавница
Сонцето ви дава светлината, месечината ви дава романса, ѕвездите ви даде сон, ние ви дава најдобар квалитет на живот за да уживате во себе.
Големина на :
16 X32inch(40 X80cm)
20 X40inch(50 X100cm)
pls се однесуваат на сликата ви благодариме
НЕ СЕ ПРОТЕГАЛА НЕ ВРАМЕНИ ,АКО ТРЕБА PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СЛОБОДНО БЛАГОДАРЕНИЕ
ПЛАЌАЊЕ ESCOW Т/T WESTUNION
Превозот и ракувањето со : Сите наши слики брод на светот преку Препорачана превозот (на пример,. EMS, DHL, UPS-от и сл.), превозот времето е обично 5-7 работни дена.
Сликата напредок време е обично 5 работни дена; брод на светот (освен Италија, видете исклучување листата.)
Ве молиме истакна : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање .
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме.)
* Обично можете да добиете предмети во рамките 5-7 работни дена откако ќе го испрати надвор преку DHL или UPS.
(1).обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2).ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице. Значи, нашата цена е многу конкурентен. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА :
ако треба, се протегала на дрвени pls контактирајте со нас слободно

За производот

Големина (Инчен):
16x32Inch, 20x40Inch
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
MC160514 модерна пејзаж маслени
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Пакет:
Не се протегала
Место на Потекло:
Кина (Копно)
забелешка:
Ова е Платно само, Без рамка
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот
Број На Модел На:
MC160514 страна се насликани маслени
Слика Стил:
рачно насликани маслени

Избор на клиент