Beyblades BB91 Метал Фузија Битка Врвот Ray Гил 100RSF-Без Проектил
Новак - 10 %

Beyblades BB91 Метал Фузија Битка Врвот Ray Гил 100RSF-Без Проектил

Достапно за нарачка
DEN 269.28
DEN 242.00
Достапност:

Beyblades BB91 Метал Фузија Битка Врвот Ray Гил 100 RSF-Без Проектил

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,2-4 Години
Дијаметар:
beyblade
Број На Модел На:
beyblade
Карактеристики:
Мини
Предупредување:
beyblade
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Еден
Бренд Име:
SHUAILINTANG

Избор на клиент