Мешани Железо Лентата Завршува, Мешана Боја, 16x8x5mm, Дупка: 1mm; за 345pcs/200g
Новак - 30 %

Мешани Железо Лентата Завршува, Мешана Боја, 16x8x5mm, Дупка: 1mm; за 345pcs/200g

Достапно за нарачка
DEN 404.16
DEN 283.00
Достапност:

барел
Мешани Железо Лентата Завршува, Мешана Боја
Големина : за 16mm долго, 8mm широк, 5mm дебелина, дупка : 1mm; за 345pcs/200g.
Лесен-за-користење "V" облик слот - само притиснете заедно со станот носот клешти. Внатрешни заби се одржи лента безбедно и се кријат излитен лента рабови. Топ јамка се користи за прикачување на jumpring и затворач, brooch или други наоѓање.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Број На Модел На:
E183-M
Објектот Должина:
1.6cm
Објектот Висина:
0.5cm
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
230g
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
станот круг
Накит Наоди Тип:
Terminators
Метална боја:
мешана боја
Употреба:
Terminators
единица:
200g
Материјал:
Железо

Избор на клиент