Висок Квалитет на Проектор Светилка TLPL78 За TOSHIBA TLP-780E/TLP-780J/TLP-780U/TLP-781/TLP-780 WithJapan Феникс Оригинални Светилка Режач
Новак - 5 %

Висок Квалитет на Проектор Светилка TLPL78 За TOSHIBA TLP-780E/TLP-780J/TLP-780U/TLP-781/TLP-780 WithJapan Феникс Оригинални

Достапно за нарачка
DEN 2528.64
DEN 2402.00
Достапност:


Функција : Висок Квалитет На Проектор Голи Светилка
Светилка Модул : TLPL78
Светилка Живот : 2000h">>2000h
Wattage : 200 W
Проектор / Проектори : За TOSHIBA TLP-380 / TLP-380 U / TLP-381 / TLP-381 U / TLP-780 / TLP-780 E / TLP-780 J / TLP-780 U / TLP-781 / TLP-781 E / TLP-781 J / TLP-781 U / TLP-781 UF
Опис
Висок Квалитет на Проектор Сијалица За TOSHIBA TLP-380 / TLP-380 U / TLP-381 / TLP-381 U / TLP-780 / TLP-780 E / TLP-780 J / TLP-780 U / TLP-781 / TLP-781 E / TLP-781 J / TLP-781 U / TLP-781 UF Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
Светилка Модел TLPL78
Проектор :
За TOSHIBA TLP-380 / TLP-380 U / TLP-381 / TLP-381 U / TLP-780 / TLP-780 E / TLP-780 J / TLP-780 U / TLP-781 / TLP-781 E / TLP-781 J / TLP-781 U / TLP-781 UF
Wattage
200 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок Квалитет На Проектор Сијалица Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
5.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.

За производот

Број На Модел На:
TLP-781/TLP-780
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
База Тип:
2G11
сертификација:
CCC,CQC
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
Гаранција:
120days
Просечен Живот (часот):
2500
Прозрачна Флукс:
2500
Карактеристики:
Гола Сијалица
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Проектори:
За TLP-780E/TLP-780J/TLP-780U/TLP-781/TLP-780b

Избор на клиент