Вен Сина Рачно Насликани Чевли Оригиналниот Дизајн Прилагодено Пијано Тастатура Мажите на Жените Висока Топ Платно Патики Роденден Подароци
Новак - 35 %

Вен Сина Рачно Насликани Чевли Оригиналниот Дизајн Прилагодено Пијано Тастатура Мажите на Жените Висока Топ Платно Патики Роденден

Достапно за нарачка
DEN 3312.00
DEN 2153.00
Достапност:


Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба. Секој член на Wenartwork го сака животот, и животот е инспирација за нас да се создаде нов дизајн на чевли. Миење на чевли со регуларни сапун или детергент;
3. Пополнете скица со боја
3. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќе се избира од страна на себе си.
Го Прилагодите Вашиот Чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 5 бои за да го изберете : Магазин Приказна
Добредојдовте на Вен, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли. Вен има повеќе од 4 години работно искуство во понудата рачно насликани чевли. Се нацрта скица
2. Можете да најдете разни дизајн на аниме цртан филм, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија и др.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија. Луѓето кои купиле од нас користат овие рачно насликани чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Пакување Превозот Повратни Информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.
Вен чевли е Унисекс. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст. Рачно насликани чевли тука се сите за својата посебност и индивидуалност. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода;
4.
Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат.
Рачно Насликани Чевли
Бели Чевли
Процесот На Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели.
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина. Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат. Елаборат дизајн
4. Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.

За производот

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Затворање Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класици
Insole Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
515
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани
Рачно Насликани Време:
15 Час

Избор на клиент