Нови Пристигнување Балет Чевли Вежба Pointd Балет Танц Чевли Професионални Розови Дамки Фудбалскиот Панделки Балет Чевли Pointe
Новак - 25 %

Нови Пристигнување Балет Чевли Вежба Pointd Балет Танц Чевли Професионални Розови Дамки Фудбалскиот Панделки Балет Чевли Pointe

Достапно за нарачка
DEN 1253.76
DEN 940.00
Достапност:


За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
HROYL
Outsole Материјал:
корк
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Горниот Материјал:
Сатенски
Ниво На Пракса:
Професионални
Декорација:
Bowtie
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Сатенски
Пета Тип:
Плоштад пета
Танц Чевли Тип:
Мека Балет Чевли
Insole Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент