Алфа Година Жени Голем Лак Блузи Лабава Шарени Лак Оркестарот Дами Слатка Блузи

Алфа Година Жени Голем Лак Блузи Лабава Шарени Лак Оркестарот Дами Слатка Блузи

Достапно за нарачка
DEN 786.24
Достапност:


Материјал : Памук мешавини
Големина(cm) :
S : биста 88, рамо 35, пред должината на bowknot 45, назад должина 55
М : биста 92, Рамо 36, пред должината на bowknot 46, назад должина 60
L : биста 96, Рамо 37, пред должината на bowknot 49, назад должина 61
XL : биста 100, рамо 38, пред должината на bowknot 50, назад должина 62
2-3cm грешки
Модел големина : 169cm, 59kgs, 90cm биста, 38cm рамо , облечен големина L :
За производите
Фотографии целосно да се усогласат со производи. Сите фотографии се преземени од страна на стручни лица под студио осветлување и прилагодени на различни компјутер поставувања. Па така не може да биде малку боја варијација на различни гледачи' компјутери и мобилни телефони екран. Ако сте осетливи на бои, ве молиме да се биде внимателен да ги купите.
За shipdate
Ние подготвени доволно акции за да се обезбеди секој ред може да се испраќаат од 3-5 дена. Во секој случај ние не, ние ќе ве контактираме веднаш да се осигура вашата пратка може да биде добро решена.
За испорака
Ние нудиме стандардни регистрирани воздухопловната превозот во целиот свет. Според досегашното искуство, тоа може да се постигне повеќето земји во врска со 15-50 дена. Покрај тоа, ние исто така обезбедуваат различни брза испорака како што epacket, aramex, dhl, fedex, тнт, ems и така натаму. Ве молиме контактирајте со нас за информации кога тоа е потребно.
За враќа
Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена откако ќе се потпишан на пратката. За најголемиот дел се враќа, Во Кина има многу комплицирани документација бара да се расчисти за увоз на стоки. Значи, ние ca n не го прифати најголемиот дел се враќа, освен ВИСТИНСКИ квалитет проблем. На големо треба да бидат внимателни за размислување пред да купите. Ве молиме да се осигурате предмети се сосема нови со пакет/тагови и без мирис (чад/парфем).
За соработка
Добредојдени се сите наредби без разлика мала или рефус. Ние ќе се грижи за вашите нарачки и се обидуваме се потрудиме да се провери тоа пред пратката. Но, во случај на било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето пред да замине лоши критики. Ние разбираме дека сакате да ја каже вистината на тоа како се чувствувате во врска со оваа набавка и ние може да не биде во можност да ги реши сите ваши проблеми на ваше задоволство. Но ние секогаш ја преслушате вашата гласовна ако дојде да разговара со нас. Ние ќе се подобри грижата за вас во иднина цел да се спречи да не се направи истата грешка, без разлика на чија грешка е тоа. Меѓутоа, ако сте едноставно остави лоша критика, без да зборуваме, ние не сме во можност да се разбере вашиот проблем и да ви помогне на сите. Ние го правиме очекуваме да се долго време relashion со вас. Затоа, ајде да ги реши проблемите заедно!

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Декорација:
Лак
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
се менуваат:
Корејската
Sleeve:
Кратко Sleeve
Облека фуста:
поставете ја главата
Модни детали:
Спојување смола
Текстура:
Памук
Година сезона:
Летото 2016 година
Боја Класификација:
Пинк бели Шари
Големина:
M L XL S

Избор на клиент