5PCS БЕБЕ BODYSUITS Памук Детското Тело Bebes Долг Ракав Облека Jumpsuit Печатени Бебе Момче Девојка Bodysuits
Новак - 40 %

5PCS БЕБЕ BODYSUITS Памук Детското Тело Bebes Долг Ракав Облека Jumpsuit Печатени Бебе Момче Девојка Bodysuits

Достапно за нарачка
DEN 1247.04
DEN 748.00
Достапност:

Големина : 0-3М,4-6 M,7-9 M, 10-12 M, 13-18 МИЛИОНИ, 19-24 M 0-3м : 34cm(должина) 3-6m : 36cm(должина) 7-9m : 38cm(должина) 10-12m : 40cm(должина) 13-18 милиони : 42cm(должина) 19-24m : 44cm(должина) Внимание : Бидете внимателни за големината на маса. кога моето бебе носи,се чини дека се помали од другите, ви препорачуваме да изберете една големина поголема Совети : 1.Ако изберете детали модели,ние ќе го испрати тоа како е можно како што може да.Но, ако моделот е распродадени ,ние ќе ги испрати по случаен избор.
2.Постојат повеќе модели отколку што покажуваат,па моделот ќе примите може да не биде еден во страница.

За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
CA0001
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Слатка Херувим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс

Избор на клиент