Памук Печатени Ткаенини За Шиење Памучна Ткаенина За Фустан, Кошула Coton Tissu Крпа Tecide Tissu Памук Telas Stoffa Tissus Ау Метар
Новак - 45 %

Памук Печатени Ткаенини За Шиење Памучна Ткаенина За Фустан, Кошула Coton Tissu Крпа Tecide Tissu Памук Telas Stoffa Tissus

Достапно за нарачка
DEN 436.80
DEN 240.00
Достапност:

Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Време На Испорака :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба,фустани,кошули, паричник, чанта, детска постелнина, кукла крпа и многу други шиење занаети. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
start Isv Module Wrap7821
end Isv Module Wrap7821
start Isv Module Wrap7938
end Isv Module Wrap7938
печатени памучна ткаенина за шиење облека кошула ткаенини памучна крпа tecido diy поврзана Риба ткаенина Материјал : памук Пакување : 1 парче=големина 50cm*150cm=0,5 метар ширина : 150 cm Тежина : 160g / метар D imension : Околу 50*150cm секој. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Бренд Име:
CMCYILING
Ширина:
150cm
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
Памук Ткаенини
Ширина:
150cm
Употреба:
фустан, кошула diy
деноминирани:
0,5 Метар
is_customized:
none
Големина:
50*150cm
Шема:
Цртан филм торта дизајн
Тежина:
160g / meter
Видови:
100 памук печатени ткаенини tissus ау метар
Име на производ:
Памучна Ткаенина Coton Tissu Tissu Памук

Избор на клиент