24sets темно сребрена боја, текстура кука вклучите затворач за jewerly одлуки EF2840

24sets темно сребрена боја, текстура кука вклучите затворач за jewerly одлуки EF2840

Достапно за нарачка
DEN 383.52
Достапност:

За Превозот ЗАБЕЛЕШКА : 1)Забелешка : (ве молиме да ги прочитате пред цел) кога ќе изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали наредби( наредби цена ),ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ дека превозот време. тоа трае околу 25-45working дена.Ако НЕ МОЖАТ да чекаат за тоа во patiance,ве молиме изберете друга превозот начини.
1) ако пакетот не е постигнат по 45 работни денови, ве молиме да ни кажете, ние ќе го препрати или реконструкција на објектот. Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Ви благодариме за шопинг во нашата продавница, имајте пријатен ден!
ГОЛЕМИНА на(Приближно) : кука : 24.5x8.5mm,голема дупка е 2.2x1.7mm,мала дупка е 1.3x1mmbar : 23mm долга,голема дупка е 5.4x4.4mm,мала дупка е 3.3x2.6mm Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч

За производот

Тип На Објект:
накит наоди

Избор на клиент