Daivsxicai Зимски Бебе Цртан Филм Чорапи Деца Дебели Чорапи Топло Удобност Антибактериски Памук Тери Високо Квалитетни Чорапи 5 Парови

Daivsxicai Зимски Бебе Цртан Филм Чорапи Деца Дебели Чорапи Топло Удобност Антибактериски Памук Тери Високо Квалитетни Чорапи

Достапно за нарачка
DEN 273.60
Достапност:

Параметри Пол Момче/Девојка Боја Како на сликата покажува Материјал Памук Големина : 1-8 Година Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5pairs Забелешка Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално. Ве молиме овозможи големина 1-2cm грешка со рачни мерења.

За производот

Големина:
1 to 3 Year, 4 to 8 Year
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Бренд Име:
DAIVSXICAI
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
AA8484
Шаблон Тип:
Печати
боја:
шарени
Материјал:
Памук
Соодветна возраст:
1-8 Година
Атрибути 1:
Моден Деца Чорапи
Атрибути 2:
Високо Квалитетни Чорапи,Бебе Цртан Филм Чорапи

Избор на клиент