JoursNeige Природен Мраз боја Obsidian Фокс Pendant Монистра 10мм Нараквици Среќа за Жени Мажи Кристал Хривнија Накит Додатоци
Новак - 20 %

JoursNeige Природен Мраз боја Obsidian Фокс Pendant Монистра 10мм Нараквици Среќа за Жени Мажи Кристал Хривнија Накит Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 859.20
DEN 687.00
Достапност:

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Опис на Производот : име на Производ : N atural Мраз боја Obsidian Фокс Pendant Кристал Хривнија Монистра S ize : 10мм Пакување : кутија за Накит *****Реална Слика*****

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JoursNeige
Број На Модел На:
DHSW-002
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Мажи Жени Хривнија:
врвка за околу нараквици
Здравствена нега на функција:
се спротивстави на замор
Мраз боја obsidian хривнија:
Фокс Мраз боја obsidian Pendant

Избор на клиент