Пет Големи Куче Пелена Санитарни Физиолошки Панталони Перат Женско Куче Шорцеви Гаќи Менструација долна облека Кратко FG
Новак - 36 %

Пет Големи Куче Пелена Санитарни Физиолошки Панталони Перат Женско Куче Шорцеви Гаќи Менструација долна облека Кратко FG

Достапно за нарачка
DEN 192.00
DEN 123.00
Достапност:

Пет Големи Куче Пелена Санитарни Физиолошки Панталони Перат Женско Куче Шорцеви Гаќи Менструација долна облека Кратко FG Опис
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Удобно и мода
Тоа е дефинитивно добар избор за вас и за вашите миленичиња!
Спецификација :
Материјал : Памук
Боја : Црна, Црвена, Розева, Сина , Маскирна
Големина на :
XS : Половината : Прибл. 35-45 cm
S : Половината : Прибл. 40-50 cm
М : Половината : Прибл. 45-55 cm
L : Половината : Прибл. 50-60 см
XL : Половината : Прибл. 60-70 cm
XXL : Половината : Прибл. 65-75 см
Ве молиме проверете ја големината детали пред купување!
Пакетот вклучува :
1 X Куче Пелена Физиолошки Панталони
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Пакет се Вклучени 1 X Куче Пелена Физиолошки Панталони Испорака Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
DKSHETOY
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
како се покаже

Избор на клиент