Magicard Рио Про печатач глава за печатење
Новак - 5 %

Magicard Рио Про печатач глава за печатење

Достапно за нарачка
DEN 21600.00
DEN 20520.00
Достапност:


Magicard Рио Про печатач глава за печатење

За производот

Брзината На Печатење:
35ppm
Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
Авто
Интерфејс Тип:
USB
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
Бренд Име:
SIJUJI
Двострано Печатење:
Yes
Број На Модел На:
Magicard Рио Про глава за печатење
Макс. Големина На Хартија:
CR80
Тип:
Картичка печатач
Брзината На Печатење:
90mm/s

Избор на клиент