Симпатична Бебе Девојка Облека Поставите Памук Bodysuit Со Панталони Поставување На Младата Девојка Флорални Облека Сет
Новак - 5 %

Симпатична Бебе Девојка Облека Поставите Памук Bodysuit Со Панталони Поставување На Младата Девојка Флорални Облека Сет

Достапно за нарачка
DEN 1074.72
DEN 1021.00
Достапност:


Симпатична Бебе Девојка Облека Поставите Памук Bodysuit Со Панталони Поставување На Младата Девојка Флорални Облека Сет
Големина
XS-4-6months
S 6-12months
М13-24months
Слики :
Добра услуга
Брз одговор и добра услуга по продажбата. Вашите прашања ќе се одговори во рок од 48 часови.
Испорака
1.Доколку наредбата не е голема,од врата до врата услуга од страна на курир е во ред,како што TNT,DHL,Fedex,UPS-от,EMS
2.By воздух или море преку вашиот посочи спедитор е нормален начин ние го направите.
3.Ако не го имаат на вашата спедитор,ние може да се најдат најевтините спедитор да брод на стоките на вашиот посочи порта.
Враќање & Гаранција
Ние се провери секој елемент пред shippment на проблемот во транзит.
Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно. Ако не satify со нашиот производ, pls се врати во рок од 15 дена по добивање на пакет преку препорачана воздух mail. И ги задржи своите оригинални пакет.
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Одговорност
Купувачот треба да ги сноси увоз даночни и други сопствени такса, ако се случи. Нормално ние ќе го направи пониска цена и објавува дека "подарок" или "примерок" во INV, купувачот може да го спаси некои даночни можеби.
Ако купувачот има било какви посебни барање за INV, pls ни кажете пред shippment.
Ако постои обичај проблем се случи, ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на купувачот да се реши тоа.
Повратни информации
Ако ги задоволи со нашиот производ, pls оставете ги вашите позитивни повратни информации. Ние, исто така, ќе им даде на вашиот нашиот добар фидбек
Добар фидбек ќе се поттикне ние снабдување подобра услуга за клиентите.
Pls contach со нас пред да остави негативни и неутрални повратни информации. Ние мислиме дека можеме да го реши секој проблем со добра комуникација.
Цел
Прв клиент. 100% задоволство!!!

За производот

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 7-9 месеци, 13-18 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Затворање Тип:
Pullover
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
0202
Функција:
1 bodysuit + 1 панталони
Sleeve Стил:
Редовни
Печати:
Флорални
Возраст:
0-2 години

Избор на клиент