2017 мода Гроздобер бренд метал Рака ремени женски злато сребро метал тока кожен појас Фармерки Дизајнер за жени
Новак - 20 %

2017 мода Гроздобер бренд метал Рака ремени женски злато сребро метал тока кожен појас Фармерки Дизајнер за жени

Достапно за нарачка
DEN 766.56
DEN 613.00
Достапност:


2017 мода Гроздобер бренд метал Рака ремени женски злато сребро метал тока кожен појас Фармерки Дизајнер за жени
Двојно рака должина 95 см за половината 67-85 cm
појас широк 2.5 cm

За производот

Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
Плетени,Метал
Појас Ширина:
2.5 cm
Стил:
Повик
Тока Должина:
00cm
Тока Ширина:
00cm
Број На Модел На:
б-011
Бренд Име:
baoxiu
Шаблон Тип:
Геометриски

Избор на клиент