Вечера светлина 50PCS/МНОГУ CCFL 385 мм * 2.2 mm 19 LCD заднинско Осветлување Светилка Hight квалитет 385mm CCFL Осветлување tube

Вечера светлина 50PCS/МНОГУ CCFL 385 мм * 2.2 mm 19 LCD заднинско Осветлување Светилка Hight квалитет 385mm CCFL Осветлување

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
Достапност:


Светлината CCFL 385 мм * 2.2 mm 19" LCD заднинско Осветлување Светилка,CCFL Осветлување
Опис :
Треперење,црвена или pinkish боја за да се прикаже, па дури и целосна темнина.Овие симптоми се последица на не успеа или стареењето на светлото или не,оштетен.Ова е предизвикана од неисправен осветлување светилка и сите што треба да направите е да го замени на осветлување.
Пакет : CCFL LCD заднинско Осветлување .
Фото :

За производот

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
VIOCO

Избор на клиент