CRESTGOLF Custom Size Мини Putter Голф Двојно Страна Голф Клубови со челик вратило и гумени глави Голф костец 50pcs/пакет
Новак - 9 %

CRESTGOLF Custom Size Мини Putter Голф Двојно Страна Голф Клубови со челик вратило и гумени глави Голф костец 50pcs/пакет

Достапно за нарачка
DEN 18269.76
DEN 16625.00
Достапност:


CRESTGOLF Custom Size Мини Putter Голф Двојно Страна Голф Клубови со челик вратило и гумени глави Голф костец 50pcs/пакет
Материјал : гума зафат и гума главата,хром-молибден челик вратило.
Боја : жолта,црвена,зелена,сина,црна и портокалова
Големина : 24",27",29",31",33",35",ние ви препорачуваме 24" и 27"за childen,29" inche за тинејџер,31",33",35"за возрасни , ве молиме љубезно ни остави порака за ГОЛЕМИНАТА ви треба, или ние ќе случајно send .
Тежина : arrpox 0.5 kg/еез
Пакување листа : 50pcs во кутија
Карактеристики :
> Двојно обемот на напад, погоден за лево раце palyer и право раце играч
>материјал е еколошки не-токсични
>Трајни нерѓосувачки челик, светли бои и со различни димензии, погодна за луѓе на сите возрасти, да ви помогне да се игра и да уживате во вашиот голф игра.

За производот

боја:
Мешани Бои
Умешност:
Лево Раце
Вратило Материјал:
Челик
Пол:
Унисекс
Клуб Тип:
Putter
Бренд Име:
CRESTGOLF
Flex:
R
Умешност:
и левата и десната рака
Пол:
и мажите и жените, како и јуниори
Функција:
custom size, ве молиме љубезно ни остави порака
Количина:
50pcs во тетрапак
подарок:
слободно испратете 3pcs шарени топки за голф

Избор на клиент