6 Компјутери Set Акустична Електрична Гитара Додатоци Подесување Колче Копче Мал Плоштад Се Справи Со Стрингови Затворени Квази Стрингови Копчето
Новак - 35 %

6 Компјутери Set Акустична Електрична Гитара Додатоци Подесување Колче Копче Мал Плоштад Се Справи Со Стрингови Затворени Квази

Достапно за нарачка
DEN 542.40
DEN 353.00
Достапност:


За производот

Тип:
Подесување Колче
Број На Модел На:
M726-3
Категории на производи:
тастатура копче
Текстурата на материјалот:
Метал
Објектот:
3 лево & 3 право
Спецификации:
6cm
1set:
6Pcs

Избор на клиент