Бебе Јадења Хранење Сад Храна Плочи Фидер за Храна Контејнер детски прибор за на маса за Деца Сад Температурни Сензори Лажица Вилушка
Новак - 24 %

Бебе Јадења Хранење Сад Храна Плочи Фидер за Храна Контејнер детски прибор за на маса за Деца Сад Температурни Сензори Лажица

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 178.00
Достапност:


За производот

Тип:
Dinnerware
Возрасна Група:
Бебињата,> 4 месеци
сертификација:
CIQ
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
dinnerware сет
Функција:
dinnerware сет
Материјал:
PP
Материјал Функција:
bpa free
Бренд Име:
beideli
Класификација:
dinnerware сет

Избор на клиент