Нови Нерѓосувачки Челик Лубеницата Нож Диња Slicer Машина Corer Серверот Splitter Овошје Зеленчук Алатки
Новак - 0 %

Нови Нерѓосувачки Челик Лубеницата Нож Диња Slicer Машина Corer Серверот Splitter Овошје Зеленчук Алатки

Достапно за нарачка
DEN 175.20
DEN 175.00
Достапност:


Почитувани Купувачи :
Ако најдете проблеми кога ќе го добиете производот,
со цел да се заштити вашите интереси и пари ,
ве молиме контактирајте со нас прв или оставете порака за да кажете нас,ние веднаш ќе ги реши проблемите за вас.
Ви благодариме за изборот на нашите производи.
Нови Нерѓосувачки Челик Лубеницата машина клип овошје машина нож Диња Slicer Corer Серверот Splitter Овошје Зеленчук Алатки
Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Се сече лубеница hami menlon во дури и парчиња.
3.Совршен за овошна салата,печење и повеќе.
4.User-friendly дизајн, лесна за употреба и брз.
Пакувањето на производот :
1 x Лубеницата машина

За производот

Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
zuan141
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Овошје & Растителни Алатки Тип:
лубеницата slicer
Број На Модел На:
кујнски прибор
Тип:
нож
Производот:
лубеницата машина
Име:
овошје машина
Производот Категорија:
овошје и зеленчук алатка

Избор на клиент