Едукативни Играчки Математика Математика Пребројување Играчка Предучилишна Вретена Дрвени Математика Играчки За Деца Деца Подарок
Новак - 20 %

Едукативни Играчки Математика Математика Пребројување Играчка Предучилишна Вретена Дрвени Математика Играчки За Деца Деца Подарок

Достапно за нарачка
DEN 317.28
DEN 254.00
Достапност:


Забелешка : заштитете го вашиот бебето не јаде мали делови.
"Следат" нашата продавница , станете наш член и може да уживаат во поголем попуст Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме!
Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во 3 работни дена.Тоа нормално се зема 10-25 работни дена да пристигне,но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските,локалните испраќање ефикасност или друга причина,па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете,Ако не сакате да се чека толку долго време,ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.Обично други couriers само треба 3-7 дена.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL,EMS или други couriers.
Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mail
Кина пост воздух mail :
Во Украина,руската Федерација обично трае 16~30 работни дена
Во САД,Канада обично трае 10~18 работни дена
Во Австралија,Нов Зеланд,Сингапур обично трае 12~20working дена
Да UK,France,Spain,Germany,Netherlands,Japan,Belgium,Denmark,Poland,Finland,Ireland,Norway,Portugal,Switzerland,Шведска обично трае 12~25 работни дена
Во Италија обично трае 20~30 работни дена
Во Перу,Аргентина,Бразил обично трае 30~40 работни дена
Други земји обично трае 15~25 работни дена
EMS превозот обично трае 6~12 работни дена
DHL превозот обично трае 4~7 работни дена
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки
Се Гарантира & Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел.
Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена.
Ние ќе организира размена на нови една за вас одеднаш.(треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба,благодарение)
Ако ви треба наплата,само објект е листа цена, се враќа,Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација
Контактирајте со нас
Во нашата канцеларија на часови : 8 : 30 часот.до 7 : 00 часот ( Кина време )
Нашата канцеларија е затворена за државни празници (кина).Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците.
Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент.Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативни повратни информации.ние ќе ви помогне во секој можен начин и имаат за цел да одговори на сите пораки.

За производот

Карактеристики:
Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
JKLYZXS
Број На Модел На:
J033

Избор на клиент